theroof.co.il

עיצובים בעליית הגג – ככה מעצבים עליות גג

עיצובים בעליית הגג – ככה מעצבים עליות גג עליות גג הן כבר מזמן לא עניין לסרטים בלבד: בתים מודרניים רבים השכילו לראות את האוצר הגלום בשטח הלא מנוצל בחלקו העליון של הבית – והפכו את עליות הגג שלהם לפנינים של ממש עליות גג היו חלק בלתי נפרד מסרטים, סיפורים ואגדות ילדים רבות. עם התפתחות הבנייה המודרנית עליות גג הלכו והתמעטו, אך הנה הן..


גגות קלים – המדריך המקיף והמלא באתר זה

גגות קלים – המדריך המקיף והמלא באתר זה גגות קלים הינם פתרון מעשי ואטרקטיבי בכך שהם דורשים תחזוקה מינימאלית, עמידים לאורך זמן רב ומשפרים את חזות הבית, עיצובו ומעלים את ערכו   גגות קלים הינם פתרון מעשי ומצויין עבור גגות בתים פרטיים, מבנים מסחריים וגם בתי עסק. מדובר בפנלים אשר עמידים בפני פגעי ושינויי מזג האוויר, רוחות חזקות, שמש..


תיקון גגות רעפים – לחורף שקט ויבש בכל הבית

תיקון גגות רעפים – לחורף שקט ויבש בכל הבית גגות רעפים שאינם תקינים עלולים לגרום לנזילה בבית ולפגיעה בעמידות הגג עצמו ולכן תיקונו בזמן ימנעו מכם עוגמת נפש ויבטיחו חורף חם ונעים   ישנם בתים בעלי גגות רעפים אשר לא נגעו בהם שנים ומחזיקים מעמד אך אתם לא צריכים לקחת הימור. תיקון גגות בזמן ובמיוחד כאשר מדובר על גגות רעפים יבטיחו לכם חורף שקט..


עיצוב גגות - אנחנו מעצבים לכם גם את הגג

עיצוב גגות - אנחנו מעצבים לכם גם את הגג הגג שלנו לא חייב להכיל רק רעפים או דוד שמש וניתן להפוך אותו בקלות למקום הכי אטרקטיבי בבית עם עיצובים הכוללים בריכות, גינה, עצים ועוד   קראתם נכון, הבית יכול להיות עתה המקום הכי נחשק ואטרקטיבי בבית שלכם אם תדעו לעצב אותו נכונה. עיצוב גגותהינו תחום אשר עליכם להשאיר למומחים מכיוון שהם יעצבו לכם..


בניית גגות עץ - החברות שעושות את הגג טבעי

בניית גגות עץ - החברות שעושות את הגג טבעי ניצול נכון של שטח הגג יכול להעלות משמעותית את ערך הנכס ולכן ככל ששטח הגג המנוצל גדול יותר, כך ערך הבית יעלה אף יותר תקרה וגג של בית לא חייבים להיות סטנדרטיים, צבועים צבע לבן רגיל וכי ישנה דרך לעצב את ביתכם בצורה מדהימה בעזרת גג עץ מהמם ממגוון סוגי עצים. במאמר זה נציג מספר חברות אשר..


התקנת מרזבים - להשאיר גג נקי

התקנת מרזבים - להשאיר גג נקי אינכם חייבים להוציא הון תועפות על תיקון גג ביתכם או להחליף אותו אחרי כל חורף גשום בישראל מכיוון שעם מרזב איכותי, דקורטיבי ושמור – אתם גם שומרים על יסודות הבית, הגג ושטחים צבועים וגם נהנים ממוצר יפייפיה המשתלב עם ביתכם הפרטי   לא, מרזב לא חייב להיות רגיל ומשעמם ומגוון..


זיפות גגות - כשזיפות היא לא מילה שלילית

זיפות גגות -  כשזיפות היא לא מילה שלילית הידעתם? מקורן של מרבית בעיות הרטיבות בבית הוא בגג, עקב אלמנטים שונים הנמצאים עליו ויכולים להינזק עם הזמן, החל מדוד השמש ומזגן ועד המרזבים.   מאחר שהגג רגיש למים, חשוב להקפיד על זיפות איכותי במטרה למנוע את התופעות הלא נעימות הקשורות בבעית הרטיבות, ויכולות לעלות לנו אלפי שקלים כדי..


איטום גגות לחורף - ככה מכינים את הגג לימי הגשם

איטום גגות לחורף - ככה מכינים את הגג לימי הגשם על אף שאנחנו חיים במדינה יבשה יחסית, שבה גם עונת החורף איננה סוערת, אפילו כמות מי הגשמים המינימלית שמצליחה לחדור לגג יכולה לגרום לנזקים משמעותיים גג ביתנו בדרך כלל אינו זוכה לטיפול מתוקתק כמו יתר חלקי הבית. ניתן להסביר את התופעה הזו בקלות- רחוק מהעין, רחוק מהלב. אלא שלעתים..


בדיקת רטיבות - כשהגג יבש, התקרה נקייה

בדיקת רטיבות - כשהגג יבש, התקרה נקייה שוק חומרי האיטום והתחזוקה מגלגל כל שנה כ-6.5 מיליון שקלים בשנה, זאת מאחר שכ-65% מהישראלים שנתקלים בבעיית רטיבות, מנסים לטפל בה בשיטת 'עשה זאת בעצמך', שיטה שלא תמיד מוכיחה את עצמה כיעילה רטיבות שנוצרת בבית היא בעיה חמקמקה, היות ולא תמיד ניתן לזהות את סממניה הראשונים, ואילו הזיהוי..


גגות ירוקים - לשמור על הסביבה מלמעלה

גגות ירוקים - לשמור על הסביבה מלמעלה אחרי שבניתם מערכות חשמל חסכוניות, מערכת מים אפורים וקירות מבודדים, הגיע הזמן לגג ירוק הרצון לחיבור אל הטבע הוא צורך אנושי בסיסי. במחקר שנערך אודות האזורים בהם אנשים רבים חיים עד מעבר לגיל מאה, נמצא מכנה משותף זהה לכולם – עבודה בגינה וחיבור לשטחים ירוקים. המציאות בערים..


פירוק גגות אסבסט לבריאות וליופי

פירוק גגות אסבסט לבריאות וליופי עוד בשנת 1906 אישרה ועדה בריטית פרלמנטרית את מקרה המוות הראשון הנגרם כתוצאה מחשיפה לאסבסט. עד היום ניתן למצוא מקומות בהם ישנם גגות אסבסט בישראל   סכנת האסבסט   בעיות בריאות להן גורם חומר האסבסט מתחילות כשחלקיק האסבסט משתחרר ונשאף לריאות. האסבסט גורם למחלות ובעיות בריאותיות רבות..


מפוחי גגות - הנשק שלנו נגד הלכלוך

מפוחי גגות - הנשק שלנו נגד הלכלוך מי שחולם על ישיבה על הגג ביום שמשי, מומלץ שיקרא המאמר הבא, אחרת הוא עלול למצוא את עצמו יורד מהר מהגג בניית גגות חדשים או אפילו התקנת גגות במהלך שיפוץ נרחב פותחת תמיד את "קופת השרצים" של בעיות האיטום, הבידוד הטרמי והלכלוך. במאמר הבא נתמקד בטכנולוגיה יעילה לפתרון שתים..


מדריך גגות רעפים

מדריך גגות רעפים אם אתם רוצים בית כמו באגדות אין צורך לבנות קירות משוקולד, תתקינו גג רעפים ותחיו באגדה משלכם רעפים לגגות הם השיטה העתיקה ביותר לבידוד גגות מפני פגעי מזג האוויר, ועדיין זוכים לפופולאריות רבה הן בגלל המראה העיצובי שהם מקנים לבית כולו והן בגלל היעילות שלהם בביצוע..


זיפות גגות - הדרך הטובה לאטום גגות

זיפות גגות - הדרך הטובה לאטום גגות אתם בטח לא רוצים שיהיה לכם חם בקיץ וקר בחורף נכון? זיפות גגות הוא אחד הפתרונות עבורכם זיפות גגות הוא אחד מאבני היסוד של כל תחזוקת מבנה באשר היא. בפועל, בעלי בתים רבים דוחים פעולה לא נעימה זו עד לרגע האחרון, וכך נוצר מצב (שהוא בפירוש לא כורח המציאות) בו איטום גגות מקבל נופך דחוף..


בניית גגות- כל בית זקוק לגג

בניית גגות- כל בית זקוק לגג אם כל אחד זקוק לבית וכל בית זקוק לגג, אז רצוי שהגג יהיה מותקן בצורה טובה לא? אף שבדרך כלל הגג עצמו נבנה על ידי קבלן השלד, החשיפה הגבוהה של חלק בית זה לפגעי מזג האוויר הופכת אותו לפגיע ביותר בין כל חלקי הבית. כיוון שכך, התקנת גגות היא מעיניינם של משפצי בתים בדיוק כפי שהיא מעניינת את..


איטום גגות - איך עושים את זה נכון

איטום גגות - איך עושים את זה נכון איטום גגות חשוב לא רק כפתרון לבעיות רטיבות שונות, אלא גם כמגן משמעותי מפני פגעי מזג האוויר ויעול פעולת מערכות המיזוג בבית. בשורות הבאות נציין מהן השיטות הנפוצות של איטום גגות, מתי ואיך כדאי לבצע בידוד גגות, ועוד גגות משופעים גגות משופעים, שהם ברוב רובם של המקרים גגות רעפים..


Copyright © 2022 theroof.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מתקיני גגות מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום גגות
צריכים לעשות איטום בגג ? השאירו פרטים ותקבלו מידע והצעות בהקדם
אנחנו עובדים עם מתקיני גגות מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!